Sunekos - Matrix Serumu

Sunekos - Matrix SerumuHyaluronik Asit ve Amino asitlerin patentli özel bir formülasyonudur. Yeni Ekstraselüler Matriks ( ECM) oluşumu sayesinde kolajen ve elastin üretimini destekleyerek, genç ve doğal görünüm sağlar.Hücreler arasında boşlukları dolduran, hücreleri birbirine bağlayan ve destekleyen, besin-madde alışverişlerini sağlayan kompleks yapıdır.
Yaşlanmayla birlikte Ekstraselüler Matriks’in yapısı bozulur. Cilt esnekliğini ve hacmini kaybetmeye başlar ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Ekstraselüler Matriks’in tedavi edilmesi, yaşlanmanın geciktirilmesi ve cilt dokusunun yeniden yapılandırılması için çok önemlidir.

Kullanım Alanları

Yüz, boyun, dekolte bölgesi kırışıklık tedavisi
Cilt elastikiyetinin yeniden yapılandırılması
Kol, koliçi, el, diz bölgesi kırışıklık ve sarkma tedavisi
Cildin matlaşması, neminin ve sağlıklı görünümünün azalması durumunda

Kimlere Uygulanabilir
20 yaş sonrası her yaş grubuna uygulanabilir. Genç ciltlerde koruma etkisi sebebiyle, orta ve üzeri yaşlarda ise tedavi edici etkileri sebebiyle uygulanabilir.

Nasıl Uygulanır
Cildin orta ve derin dermis alanına çok ince iğnelerle yapılan bir uygulamadır. Uygulama öncesinde cilde uygulanan anestezik krem sayesinde uygulama acısız olarak yapılmaktadır.

Uygulama Esnasında Acı Hissedilir mi
Anestezik kremle ve çok ince iğnelerle yapılan bir uygulama olması nedeniyle acı hissedilmez. Sunekos uygulaması sonrasında, ürüne bağlı herhangi bir acı veya yanma oluşmaz.

Kalıcılık Süresi
6-8 ay boyunca etkisi devam eder. 6-8 ayın sonunda dahi semptomların şiddeti uygulama öncesindeki haline dönmez.

Copyright 2022 © 2022 DR Özgür Koldaş