Pink Glow

Pink GlowMesoheal PINK GLOW, cildin hiperpigmente bölgelerini aydınlatmak ve yüz ve vücutta yeni kusurların oluşmasını önlemek için belirtilen gelişmiş bir beyazlatıcı kokteyldir. Mesoheal PINK GLOW , ince çizgilerin ve yüzdeki kırışıklıkların görünümünü bir şekilde azaltır, etkili kolajen, elastin, fibronektin ve hyaluronik asit sentezini artırarak cildi daha elastik hale getirir. Kollajen ve elastindeki artış , cildin dermal yapısını korumaya yardımcı olur, bu da ince çizgilerin görünümünün azalmasına ve yeni kırışıklıkların önlenmesine neden olur. Hyaluronik asit ayrıca nemin tutulmasını kolaylaştırır, bu da cildi nemlendirir ve çatlamayı önler.

Faydalar
Cildi nemlendirir ve gençleştirir
Depigmentler ve cildi aydınlatır
Nokta oluşumunu kontrol eder
Cilt parlaklığını destekler
Cildi besler ve nemlendirir

 

Etkileri

Amino Asit ; Hücresel onarımı teşvik eder, hidrasyonu artırır ve antioksidan koruma sağlar , iltihabı azaltır ve kolajen oluşturur.
Hyaluronik Asit ; Belirgin nem biriktirme etkisi , anti-inflamatuar , rejeneratif ve vasküler stabilize edici etkiler.
Glutatyon ; Epidermis ve dermis hücrelerinde serbest radikallerin oksidasyonunu durdurur.
Peptitler ; Kolajen üretimini artırır , cilt bariyerini güçlendirir , nemi haps eder ve yara iyileştirici özelliklere sahiptir .
Kolajen ; Cildin elastikiyetini artırır , görünür kırışıklıkları azaltır ve cildin kan akışını artırır.
Koenazimler ; Deride ki metabolik ve rekonstrüktif süreçleri hızlandırır. Esas olarak kolajen olmak üzere cilt proteinlerinin sentezi süreçlerine etki eder .
Vitaminler ; Cildin elastikiyetini ve yoğunluğunu artırır , dengesini korur , kolajen sentezini uyarır , anti-inflamatuar ve rejeneratif özelliklere sahiptir ve hiperpigmentasyon belirtilerini azaltır .

Copyright 2022 © 2022 DR Özgür Koldaş