Jalupro

JaluproJalupro Super Hydro, cilt kırışıklıklarının etkili bir şekilde giderilmesine, cildin hidrasyon seviyesinin iyileştirilmesine ve kolajen ve elastinin zamana bağlı dejeneratif değişikliklerinde faydalı yavaşlatıcı ve onarıcı etkilerin keyfini çıkarmaya izin verir.
Yüksek bir hyaluronik asit konsantrasyonu, yüz germe ve cilt kusurlarının azaltılması (akne sonrası, yara izleri, koyu halkalar vb. gibi) açısından da etkileyici bir fayda sağlayabilir

Bu ürünün temel amacı cilt kusurlarını gidermek olduğundan, cildi daha sıkı, genç ve parlak hale getirmek için farklı yüz ve vücut bölgelerinde kullanılabilir. Tipik olarak, estetik tıp uzmanları yüz, boyun, dekolte, koltuk altları, eller, karın ve iç uyluk için tercih eder.

Enjeksiyon seansından önce, tedavinin kişinin ihtiyaçlarını ve estetik hedeflerini karşıladığından emin olmak için bir konsültasyon yapılması önemlidir. Ancak bundan sonra prosedür başlatılabilir.

Jalupro Super Hydro nasıl uygulanır?

Derin dermise uygulanan ürün yüzde bazı hastalarda 6+1 nokta uygulaması ile bazen de gerekiyorsa 6+1 nokta uygulaması ile etkili sonuçlar vaad etmektedir.

Lokal anestezik kremler veya buz ile uygulanabilir. Bölgesel şişlikler bir en fazla iki gün içinde geçer. 

Copyright 2022 © 2022 DR Özgür Koldaş