İnnea Aqua

İnnea AquaInnea Aqua; Sağlıklı ve genç bir cilt için nem dengesi çok önemlidir. Innea Aqua uygulaması uygulandığı bölgede (yüz, boyun, dekolte bölgesi ve eller) su tutucu özelliği ile nemlendirme sağlarken, elastikiyet arttırıcı etkisi ile de ciltte toparlanma elde etmemize yardımcı olur.

İki farklı molekül ağırlığında saf hyalüronik asit ile bir disakkarid olan Trehaloz’dan oluşan dünyada ilk ve tek biolojik lifting özelliği sağlayan üründür. Bu yüzden biolift olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır.
Yüksek nemlendirme kapasitesi saf hyaluronik asit ve Trehaloz birlikteliğinden, kollajen sentezini uyarma etkisi de iki farklı konsantrasyon ve moleküler ağırlıkta hazırlanmış hyaluronik asit yapısından gelmektedir.

Trehaloz : enerji verici bir moleküldür. Dokunun rejenerasyonunda gereken enerjiyi sağlaadığı gibi yüksek su tutucu ve nem verici etkisi ile hyaluronik asitin nemlendirme gücünü artırarak daha uzun süre etkiyi desteklemektedir. Böylece nemlendirme ve lifting kapasitesine sahip bir ürün ortaya çıkmıştır.

Özellikle yüz bölgesinde gerekli etkiyi sağlamak için 6 nokta tekniği şeklince uygulanır. Yüzünde sarkma ve elastikiyet kaybı olan ve tedavi için dolgu istemeyen kişiler için iyi bir seçenek oluşturur. Doğal bir görünüm sağlayarak hem ciltteki kırışıklıkları hem hacim kaybını hem de cilde nem verir.

Yüz, boyun, dekolte, eller gibi bölgelerde ihtiyaca göre 3-4 hafta aralarla 2-3 seans uygulamak ve yine cildin durumuna göre uygulamadan elde edilen sonucun devamlılığını sağlamak üzere 6-8 ay aralıklarla tek enjeksiyon şeklinde uygulama önerilmektedir.

Copyright 2022 © 2022 DR Özgür Koldaş