Baby Face Lazer

Baby Face LazerThulium Lazer Destekli Leke Tedavisi ve Cilt Yenileme

LaseMD™, 1927 nm Thilium Lazer ve özel formülasyona sahip Dermokozmetik içeriklerin bir araya geldiği yeni nesil bir cilt yenileme sistemidir. Ülkemizde Baby Face Beauty™ markası ile piyasaya arz edilen LaseMD, dermokozmetik içeriklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak cildi içten dışa doğru onarır.
Baby Face Beauty™ tedavisi iki aşamalıdır:, Uygulama öncesi cilt temizliği yapılır ve lokal anestezik krem uygulanır. Lazer işlemi tüm yüz için ortalama 10-15 dakika sürer.

1-Baby Face Beauty Thulium Lazer ciltte hassas mikro kanallar oluşturur.
Baby Face Beauty 5- 6 dakikalık bir uygulamada dermise kadar ulaşan binlerce mikro ışın üretir ve cildin derin katmanlarında hassas mikro kanallar açar. Dakikada ortalama 6000 mikro kanal açarak bir yüzde ortalama 30.000 mikro kanal açılır. Açılan bu mikro kanallardan cildin ihtiyacına uygun ampul içeriği cilt altı katmanlara gönderilir, iyileşme içeriden dışarıya doğru başlar.

2-Baby Face Beauty Nano Ampuller lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler.
Baby Face Beauty uygulamasını başarılı kılan en önemli etken, nano teknoloji ile üretilen ampul içeriklerinin cilt bariyerini kolayca geçerek cildin derin tabakalarına kadar iletilebilmesidir. Bu amaçla serumların üretim aşamasından kullanım aşamasına kadar bir dizi özel teknoloji kullanılmıştır.

Nano teknoloji ile üretilmiş ampul içeriklerinin küçük partikül boyutları, ciltten emilimi arttırır ve uygulamadan optimum sonuçlar elde edilmesini sağlar. Thulium lazer sisteminin açtığı mikro kanallardan kolayca geçebilen parçacık boyutuna sahip olduklarından cildin derin tabakalarına kadar nüfus ederler ve ciltte süratle toparlanma, lekelerin renginde açılma fark edilir. Ayrıca ciltte mikro kanallar yoluyla oluşturulan kontrollü hasar kolajen ve elastin üretimini tetikler, daha genç ve daha aydınlık bir cilt ortaya çıkar.

Copyright 2022 © 2022 DR Özgür Koldaş